Pickwick Slow Tea

Vychutnajte si každý okamih

Pickwick Slow Tea – Vychutnajte si každý okamih!

Doprajte si chvíľku odpočinku s čajmi Pickwick Slow Tea. Spomaľte a VYCHUTNAJTE SI KAŽDÝ OKAMIH. Extra dlhé čajové lístky vo vysoko kvalitných transparentných sáčkoch dodávajú čaju Pickwick Slow Tea bohatú chuť a plnú farbu, ktorú ocenia všetci ozajstní milovníci čaju. Prémiovosť týchto netradičných čajových zmesí zdôrazňuje tiež ich atraktívny vzhľad vhodný do moderných a trendy kaviarní, barov a reštaurácií.

Druhy čajov Pickwick Slow Tea

Čaj Pickwick Slow Tea ponúka nielen jednodruhové klasické čaje, ale aj vzrušujúce kombinácie čistého čaju, korenia a naozajstného ovocia.

Velvet Green

Jemný, kvetinový so zelenými tónmi. Nežný ako záchvev motýlieho krídla v letný deň – tak by sme popísali Velvet Green.


Smooth Grey

Lahodná kombinácia delikátneho čierneho čaju dokonale doplneného o citrusové tóny bergamotu. To je Smooth Grey.


Royal English

Svieži, plný a zároveň jemný čaj s intenzívnou pikantnou vôňou a jasnou oranžovou farbou. Podľa anglického zvyku vynikajúci tiež s mliekom. Naozajstný Royal English.


Golden Oolong

Jasne žlté farby s jemnou vôňou a rafinovane vyváženou chuťou s miernymi dymovými tónmi. Drahocenný ako tekuté zlato. Golden Oolong.


Sunset Dreams

Výnimočná chuť jemnej vanilky v dokonalej harmónii s pomarančom a medom. Dokopy s nádhernou vôňou rooibosu predstavuje Sunset Dreams.


Rose Berry Blues

Tajuplná chuť voňavých lístkov červenej ruže chytro namiešaná so sladkými malinami a tropickou vôňou plodov liči. Užite si rytmus Rose Berry Blues.


Coco Colada

Tropická chuť vláčneho kokosu, pikantného ananásu a čistého zeleného čaju. Oh la la Coco Colada.


Camilla Sunday

Prekvapivá chuť delikátnych kvetov rumančeka zmiešaných s tónmi anízu a červeného pomaranča. Úžasný bylinkový odvar vďaka ktorému budete každý deň túžiť po Camilla Sunday.


Rooibos Slow Tea

Servírovanie