Caffe l´Antico

O spoločnosti Caffe l´Antico

Dobrý obed by mal byť korunovaný výbornou kávou, ktorej jemnosť a vôňa nezakrýva ale zvýrazňuje chute skvelej kuchyne. Už štyri generácie sme pražiari. Spracovanie kávy je umenie a degustácia je zážitok. Nie je technológia, ktorá robí skvelu kávu ale láska, ktorú vkladáme do výrobneho procesu a praženia. K piatim zmyslom, ktoré robia z pražiara veľkého profesionála, my pridávame šesty a tým je srdce.

Kávy


L´Antico Rosso – 1000 gL´Antico Riserva Nero – 1000 gL´Antico Puro Arabica – 1000 gL´Antico Gran Riserva – 3000 g plech.L´Antico Forte Aroma, mletá – 250 g plech.L´Antico Espresso Bar, mletá – 250 g plech.L´Antico Puro Arabica, mletá – 250 g plech.L´Antico Desan decaffeinato, mletá – 250 g plech.L´Antico decaffeinato, mletá – 72 kávových sáčkov – 500 g/h4>


Kapsule

Caffè L’Antico vám ponúka jedinečný zážitok svetom kávy v podobe najrafinovanejších vôní, zážitok formou ôsmych mimoriadnych esencií. Každá kapsula obsahuje to najlepšie z našej produkcie. Vaši zákazníci si môžu vybrať z ponuky 8 rôznych príchutí, prinášajúce jedinečné chute kontinentov.

  • Gran Riserva
  • 100% Arabica


Doplnkový sortiment