Piazza D’Oro

Dokonalé espresso v každej šálke!

Značka Piazza d’Oro teraz prichádza s úplne novou identitou. Najlepšia káva, to je potešenie pre všetky zmysly. Káva Piazza d’Oro je zárukou úplnej spokojnosti, pretože ponúka kávové zrná tej najvyššej kvality, v ktorých sa snúbi neodolateľné aróma a vynikajúcu chuť. V kombinácii so štýlovým dizajnom a eleganciou prináša káva Piazza d’Oro prémiový a výnimočný kávový zážitok.Prémiové kávové zmesi Piazza d’Oro vynikajú svojou výnimočnosťou a osobitým chuťovým profilom – od jemnej, a napriek tomu komplexnej až po bohatú a plnú chuť tmavo pražených zŕn. Tieto starostlivo namiešané a pomaly pražené kávy tvoria špeciálnu ponuku odlišných charakterov, z ktorých si vyberie naozaj každý.

Značka Piazza D´Oro je známa na celom svete a na slovenský trh sa dostáva prostredníctvom našej spoločnosti COFFEE SERVICE B. B.. Okrem klasického predaja zrnkovej kávy v segmente HORECA prinášame zákazníkom ucelený koncept prípravy výnimočnej kávy. Komplexná starostlivosť o zákazníka zahŕňa:

  • predaj štyroch druhov prémiovej zrnkovej kávy Piazza D´Oro
  • originálny šálkový servis Piazza D´Oro
  • predaj doplnkoveho tovaru ku káve Piazza D´Oro (cukor, drobné sladkosti ku káve, atď.)
  • predaj, prenájom a servis kávovarov a mlynčekov
  • školenia baristov

Kávové produkty

Káva Piazza D´Oro sa vyrába zo starostlivo triedených a premyslene miešaných kávových zŕn odrody Arabica a Robusta. Po dôkladnom výbere vznikajú 4 hlavné druhy kávy:

Espresso káva Piazza D´Oro Intenso

Espresso káva Piazza D´Oro Intenso

Dominantné chuťové tóny: horká čokoláda, kakaové bôby
Podtóny: muškátový oriešok, korenie, céder
Intenzívna vôňa a chuť, dosiahnutá vďaka najtmavšiemu praženiu zo všetkých zmesí Piazza d´Oro, to je chvála kávy INTENSO. Je to zmes zŕn odrody Arabika z centrálnej a južnej Ameriky a vysoko kvalitnej Robusty z Ugandy.Espresso káva Piazza D´Oro Estremo

Dominantné chuťové tóny: tmavá čokoláda, mandlový likér
Podtóny: čučoriedky, klinčeky
Upražená na mieru pre vašich zákazníkov. Tak by sa dala charakterizovať káva ESTREMO, zmes Arabík z centrálnej Ameriky a vysoko kvalitnej Robusty z Ugandy.

Espresso káva Piazza D´Oro Estremo


Espresso káva Piazza D´Oro Forza

Espresso káva Piazza D´Oro Forza

Dominantné chuťové tóny: mliečna čokoláda, nugát
Podtóny: makadamové orechy, vlašské orechy, mandarínky
FORZU si obľúbite pre jej vyrovnanú a lahodnú chuť. Táto zmes kávových zŕn 100% Arabiky pochádza z oblasti centrálnej Ameriky a Brazílie.Espresso káva Piazza D´Oro Dolce

Dominantné chuťové tóny: sušené marhule, mandarínky, uhorka
Podtóny: arašidy, mliečna čokoláda
Preskúmajte pôvab kávy DOLCE, 100% Arabiky z centrálnej Ameriky a Brazílie, ktorá je najsvetlejšie praženou kávou Piazza D´Oro. Jej hlavnou prednosťou je pestrosť chutí a svieža hravosť, s akou sa navzájom prelínajú.

Espresso káva Piazza D´Oro Estremo


Zaujal vás tento kávový mix?

Príprava kávy a servis

Astoria Gloria Aep.
Aby si váš zákazník mohol naozaj naplno vychutnať vôňu a chuť výberovej kávy, je potrebné ju pripraviť na profesionálnom kávovare a mlynčeku.

Na tento účel je vhodných hneď niekoľko špičkových kávovarov a mlynčekov a to hlavne od talianskych výrobcov – Astoria, Wega alebo 8B..

Všetky kávovary majú rôzny stupeň výkonnosti a jednoduchosti obsluhy. Ku všetkým zakúpeným strojom poskytujeme aj servis v našich servisných strediskách.

Príslušenstvo

Skutoční milovníci kávy berú jej pitie ako životný štýl

Espresso káva Piazza D´Oro Forza
V rámci espresso konceptu Piazza d’Oro ponúkame tiež bohatý doplnkový sortiment – od porcelánu či smotaniek a cukru (biely i trstinový), cez vynikajúce maslové sušienky až po veľmi obľúbenú novinku – mandle v mliečnej čokoláde so škoricou.