Nektar natura

Samoobslužný nápojový systém

Servírujte svojim hosťom osvieženie, 100%-nú chuť a nápoje zo skutočného ovocia. Koncentrované ovocné nápoje značky NEKTAR od slovinskej spoločnosti NEKTAR NATURA sú pripravované zdravým spôsobom a obsahujú veľa prospešných látok ako prírodný cukor, vitamíny a minerálne látky.

Ovocnými nápojmi NEKTAR ulahodíte aj tým najnáročnejším. Nápoje, ktoré si vaši hostia rýchlo zamilujú.

Čo všetko prinesie koncept NEKTAR do vášho podniku?

 • ovocné nesýtené a sýtené nápoje
 • energetické nápoje
 • 100% hygienický štandard HACCP
 • moderné technologické zariadenia na prípravu nápojov
 • bezplatný servis technológií
 • bezobalový a teda bezodpadový a ekologický systém predaja nápojov

Druhy nápojov

Vieme, že chute a preferencie vašich zákazníkov sú rôzne. Aj preto prinášame spolu so značkou Nektar Natura širokú ponuku sýtených aj nesýtených, energetických a ovocných nápojov. Obohaťte svoj podnik a zlákajte svojich hostí na tieto nápojové hviezdy.

Rada Nektar Gold

Nektár Gold plne predčí Vaše očakávania. Táto kvalita nahradí všetky výrobky renomovaných svetových značiek v segmente 100 % džúsov. Sú správnou voľbou k hotelovým raňajkám a pre lepšie Gastro prevádzky.

Rada Nektar Silver

Najznámejším výrobkom firmy Nektár Natura s najdlhšou tradíciou. Na trhu sa vyskytujú už desiatky rokov a medzi prevádzkovateľmi hotelov, reštaurácií, študentských internátov, kúpeľných domov a škôl, sú veľmi vážené a obľúbené. Na základe technologicky najmodernejšieho spôsobu spracovania sa zachováva veľký obsah vitamínov, minerálov a ľudskému telu prospešných látok.

Rada Nektar Purple

Osviežujúci nápoj vysokej kvality a chute. Medzi prevádzkovateľmi hotelov, reštaurácii, študentských internátov, kúpeľných domov a škôl, sú vďaka cene veľmi obľúbené.

Rada Nektar Blue

Osviežujúci napoj vysokej kvality a chute. Medzi prevádzkovateľmi hotelov, reštaurácii, študentských internátov, kúpeľných domov a škôl, sú vďaka cene veľmi obľúbené.

Technológie


Koncept NEKTAR je takpovediac “na kľúč”. Okrem samotných nápojov vám totiž priamo do podniku vieme dodať aj konkrétne zariadenia a technológie, ktoré zabezpečia jednoduché, hygienické a rýchle podávanie nápojov.

Podľa vlastných technických a finančných podmienok si môžete vybrať klasické stojany a pulty, čapovacie pištole, nadpultové zariadenia, stojany na pivo alebo víno alebo napríklad aj ohrievací čapovací aparát.

Ak sa rozhodnete pre samoobslužný systém čapovania nápojov, dodáme vám samotnú technológiu a zabezpečíme aj jej montáž a konfiguráciu.

Tento typ prístrojov je pre svoju prispôsobivosť obľúbený v hoteloch a jedálňach. S možnosťou prevedenia na mobilnom podvozku je najvhodnejší pre samoobslužné stáčanie štiav počas hotelových raňajok, jedálne, obchodné stretnutia a semináre v kongresových centrách. Systém spĺňa štandardy HACCP a zabezpečuje hygienickú nezávadnosť. Zariadenie umožňuje jednoduché používanie, stálu kvalitu štiav i jednoduchú výmenu obalov.


JUICE-MAKER JM13E

 • Rozmery: 50 x 44 x 62 cm
 • Hmotnosť: 41 kg
 • Nápoje: 2 (3) + voda


JUICE-MAKER 13I

 • Rozmery: 86 x 44 x 60 cm
 • Hmotnosť: 59 kg
 • Nápoje: 2 (3) + voda

Osviežujúca ponuka?

Kontaktuje nás v prípade dopytu alebo akýchkoľvek ďalších otázok, radi odpovieme.